СКЛАДАЮТЬСЯ З:

Перед початком оздоровчих процедур лікарі вимірюють стан Вашого здоров’я та враховують усі побажання щодо лікування.

 

 

 

За результатами дослідження чи консультації підбираються індивідуальні дози препаратів на основі вітамінів, мікроелементів, амінокислот та кліткових енергетиків. SQLAB вперше в Україні запровадила в свою практику використання персоналізованих інфузійних препаратів (крапельниці) на основі принципу compounding pharmacy, що давно зарекомендував себе в цивілізованому світі

 

Методика акупунктури (іглоукалування) прийшла до нас з китайської медицини і успішно використовується вже більше 3000 років. Її принцип полягає в механічному впливі на біологічно активні точки, котрі відповідають певним внутрішнім органам та гармонізують їх функцію.

 

Біопунктура – це комбінована методика, що поєднує принципи акупунктури (введення препаратів в акупунктурні точки) і гомеопатії (введення гомеопатичних препаратів). Гомеопатія виникла як діагностичний та лікувальний підхід в Німеччині більше 300 років тому. З тих пір продовжує доводити свою ефективність, незважаючи на всі нападки та маніпуляції даними.

Оздоровчий та вісцеральний масажі, кінезіологія, остеопатія та краніосакральна терапія. Комбінований вплив на шкіру, м’язи, зв’язки, внутрішні органи і навіть тонкі психологічні сфери дає відмінні результати. Особливо в поєднанні з іншими методиками на оздоровчому візиті в SQLAB.

 

Нейрофідбек — це терапевтична методика «навчання» мозку, яка використовується для покращення роботи інтелектуальних і ментальних здібностей людини. Система зчитує активність мозку на основі принципу енцефалографії, після чого штучний інтелект від
Microsoft її оцінює та посилає гармонізуючі імпульси.

 

 

 

Методика кисневого омолодження шкіри в поєднанні з професійною косметикою дозволяє помітно покращити якість шкіри під час візиту, а також насолодитися не тільки покращенням самопочуття, але й покращеним зовнішнім виглядом

 

 

 

Метод оздоровлення за допомогою введення в організм активної форми кисню – озону. Озонований фізіологічний розчин вводиться в кров з метою покращення мікроциркуляції, включення механізмів клітинного дихання. Озон також можна вводити в місця жирових відкладень з метою зменшення їх об’ємів.

 

На початку та в кінці оздоровчого візиту проводиться вимірювання контрольних показників здоров’я. Це можуть бути показники молекулярного та клітинного здоров’я, стану шкіри та інших функціональних показників організму.

ВАРТІСТЬ ВІД 2 930 ГРН

ЗАПИСАТИСЯ

    ВІДГУКИ: