FIT3D

Технологія Fit3D сканування визначає, як змінюється тіло з фітнесом, від втрати ваги до нарощування м’язової маси, показує структуру тіла, поставу, відсоток жиру в організмі, визначає базальну швидкість метаболізму, з якої організм спалює калорії. Надточний 3D сканер виявляє рейтинг форми та співвідношення частин тіла (чи є ймовірність зіткнення з переддіабетом, діабетом, серцево-судинними захворюваннями, високим рівнем тригліцеридів (жирів), високим кров’яним тиском, метаболічними синдромами та іншими серйозними ускладненнями для здоров’я.

ВИ ОТРИМУЄТЕ снадточні дані за результатами діагностики

РЕКОМЕНДОВАНО як людям, які ведуть активний спосіб життя для відстеження прогресу, так і для тих, хто просто уважно ставиться до свого здоров’я

1 ПРОЦЕДУРА – 30 ХВИЛИН

ВАРТІСТЬ – 855 грн.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ СКАНУВАННЯ FIT3D?

Таймінг – всього 40 секунд людина стоїть на обертовому диску зі сканером, де зчитуються необхідні показники (більше 200 точних вимірювань тіла). Потім розгорнута консультація фахівця клініки SQLAB за результатами.

Для Fit3D сканування необхідно надіти тонкі шорти з тканини, а для жінок також спортивний бюстгальтер (без металевих елементів і набивання).

Рекомендується не займатися фізичними вправами до сканування.

Fit 3D сканування можна пройти як окремо, так і в комплексі з діагностикою всього організму в клініці SQLAB

 

ВІДГУКИ:

ЗАПИСАТИСЯ