За допомогою інноваційного обладнання та гарвардських опитувальників ми можемо за 1 годину оцінити стан Вашого психоемоційного балансу та зробити експрес-оцінку Вашого ментального здоров’я, враховуючи рекомендації лікаря.

Тривалість: 1 година

 

Визначення короткотермінового (кров) та довготермінового насичення організму вітамінами, амінокислотами та мікроелементами.

Тривалість: 21 день

 

Оцифруйте параметри Вашої сили, витривалості, форми та структури тіла, постави.

Моніторте ефективність Вашого харчування, фізичної активності та оздоровчих заходів.

Тривалість: 30 хвилин

Визначте стан Вашого клітинного здоров’я за допомогою процедури гемосканування. Процедура гемосканування дозволяє оцінити якість мікроциркуляції через оцінку стану еритроцитів.

Тривалість: 30 хвилин

Оцініть баланс вільних радикалів VS антиоксідантів у Вашому організмі за допомогою інноваційного апарату – біофотонного сканеру Pharmago.

Тривалість: 30 хвилин

 

Структурні та функціональні показники шкіри не тільки допомагають оцифрувати параметри Вашого зовнішнього вигляду, але й отримати інформацію про первинні відхилення в роботі внутрішніх органів, котрі ще не проявляються в лабораторних та інструментальних методах дослідження. Спеціалісти нашої клініки працюють з унікальними апаратами німецької компанії Courage Khazaka – Visio Face (структурні показники) та МС 1000 (функціональні показники).

Тривалість: 1 година

В клініці SQLAB Вам допоможуть організувати здачу будь-яких аналізів в будь-якій лабораторії Світу.

Тривалість: за запитом

 

Часто для встановлення точного діагнозу необхідним є моніторинг параметрів здоров’я протягом дня. Команда клініки SQLAB допоможе Вам організувати холтер-моніторинг діяльності серцево-судинної системи, моніторинг рівня глюкози протягом 2 тижнів.

 

ВІДГУКИ:

ЗАПИСАТИСЯ