Перша клініка біохакінгу та керування здоров’ям SQLAB була створена 9 жовтня 2016 року. За цей час ми зібрали колосальну кількість даних про персональне здоров’я людей, які турбуються про себе, та запровадили феноменальні зміни в їхньому житті. Перевірили величезну кількість гіпотез – що працює, і що не працює.

Додавання 30% до вихідних показників персонального здоров’я за 3 місяці – наш робочий показник.

 

Наша Місія:

подолати демографічну кризу в Україні.

 

Ціль SQLAB:

запровадити біохакінг та керування здоров’ям як мейнстрім в преміальний сегмент українського суспільства. 

 

Наші цінності:

  • Керування здоров’ям VS керування хворобами

  • Профілактика та раннє виявлення хвороб

  • Доказова медицина + традиційна медицина + практичний досвід + здоровий глузд

  • Великий обсяг даних

  • Сучасні технології + методики, перевірені часом

  • Проектний менеджмент + збалансована система показників

  • Прозорість дій та результатів

  • Підприємництво

  • Відмінний сервіс

 

Єдиний апарат в Україні. FIT 3D Scanner допомагає створювати 3D аватар Вашого тіла для ефективного управління формою та осанкою Вашого тіла, моніторингу ефективності і динаміки. Дані FIT 3D Scanner допомагають визначити первинні зміни внутрішніх органів, які ще не видимі за результатами лабораторних аналізів та УЗД.

 

 

 

 

 

Відцифрування параметрів зовнішнього вигляду та первинних змін внутрішніх органів. Апарат для відцифрування структурних показників шкіри обличчя. Дозволяє вираховувати кількість, глибину та площу зморщок, рельєф шкіри, кількість та якість шкірних елементів, приховану пігментацію.

 

 

 

Функціональна діагностика шкіри усіх ділянок тіла. Визначає кислотність, вологість, еластичність, швидкість втрати вологи, жирність шкіри. Ця інформація дає важливі дані про первинні зміни внутрішніх органів, коли лабораторні та інші інструментальні методи показують “норму”.

 

 

 

Інноваційний стетоскоп дозволяє проводити аудіозапис аускультації легень та серця, моніторити ефективність корекції дихальної та серцево-судинної систем.

 

 

 

Універсальний апарат, який дозволяє оцінювати стан шкіри, очного дна, слизових вуха, горла і носу з функцією збереження детальних зображень для моніторингу динаміки.

 

 

 

УЗД діагностика дозволяє визначити видимі порушення форми та структури внутрішніх органів, а також наявність гострих та хронічних запалень.

 

 

 

 

 

 

 

Система апаратного покращення роботи головного мозку. Працює на основі “зворотнього зв’язку” електроволнової активності мозку, штучного інтелекту від Microsoft.

 

 

 

 

 

Апарат українського виробництва Бозон Н дозволяє виготовляти озонований фізіологічний розчин для внутрішньовенного введення з метою покращення мікроциркуляції та насичення крові киснем. Також він генерує чистий озон для введення в місця жирових відкладень з метою зменшення їх розмірів.